Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Шумен, Дивизионна болница
130 000 €
254 257.90 лв.

(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:13 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 57 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба просторен 4-стаен тухлен апартамент в гр. Шумен, с обща и чиста площ от 104 кв.м., разположен на 4-ти етаж от 4.

Имотът се отличава с функционално разпределение,коридор, всекидневна, две спални, кухня, трапезария, баня и отделна тоалетна, което го прави отличен избор за семейно жилище. Апартаментът е в добро общо състояние, със сменена дограма, ремонтирани баня и тоалетна и добре поддържани стаи, което дава възможност за нанасяне с минимални допълнителни вложения.

Основни предимства на имота:

- Тухлено строителство
- Просторна чиста площ 104 кв.м.
- Сменена дограма
- Ремонтирани баня и тоалетна
- Добро състояние на стаите
- Функционален и удобен за семейство
За повече информация, моля заповядайте в нашият офис на площад Кристал, ул.'П.Волов' 1,Телефон - 0899939631 и 0882150233
Агенцията разполага и с много други предложения съобразно вкуса, изискванията и възможностите на клиентите!
При нас можете да получите БЕЗПЛАТНО компетентни съвети и съдействие при получаването на изгодни кредити за закупуване на жилище!
Особености
Тухла
За контакт:
0882150233

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИМОТИ НАСТЕВ
0899327066
ИМОТИ НАСТЕВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
imotinastev.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, ул. Панайот Волов 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Шумен, Дивизионна болница
Обява: 1d177858438314087

130 000 €
254 257.90 лв.
История на цената
(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Дивизионна болница

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност